IV Ełcka Szkolna Liga Szachowa
59 zawodników w wieku 4-15 lat spędziło sobotnie przedpołudnie (5.03.2022) na rozwijaniu swoich zdolności analitycznych.
Podsumowanie
Turniej odbył się w formie szachów szybkich z podziałem na kategorie wiekowe (do lat 8, do lat 10, do lat 15)
W grupie najmłodszej zwyciężył Antoni Oszutowski
W grupie średniej Krzysztof Kozłowski
W grupie najstarszej Michał Zyzański
W naszej sali działa klub ELO Ełk – Uczniowski Klub Sportowy, który potrzebuje partnerów i sponsorów, dzięki którym zorganizujemy wyjazdy treningowe, nawet zagraniczne, pozyskamy więcej sprzętu, powiększymy kadrę trenerską i w ten sposób umożliwimy trening szachowy kolejnym dzieciom z Ełku i okolic.
Turniej odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Ełku, i dziękujemy Tomaszowi Czajkowskiemu za pomoc przy organizacji. Podziękowania również dla urzędu Miasta za sfinansowanie imprezy, łącznie z nagrodami.
GRUPA DO LAT 8 – tabela
GRUPA DO LAT 10 – tabela
1. | Kozłowski, Krzysztof | ||
2. | Nowak, Karolina | ||
3. | Czepułkowski, Szymon | ||
4. | Tolsdorf, Tymon | ||
5. | Tyszka, Tymoteusz | ||
6. | Jabłoński, Antoni | ||
7. | Strzałko, Wojciech | ||
8. | Zalewski, Aleksander | ||
9. | Łopatowski, Jakub | ||
10. | Borzym, Aleksander | ||
11. | Jurek, Piotr | ||
12. | Żegota, Blanka | ||
13. | Koniecko, Wojciech | ||
14. | Wołyniec, Wojciech | ||
15. | Thien, Alexander | ||
16. | Bieleniewicz, Jakub | ||
17. | Żegota, Balbina |
GRUPA W WIEKU 11 -15 LAT tabela
1. | Zyzański, Michał | ||
2. | Drewniak, Michał | ||
3. | Krysiewicz, Igor | ||
4. | Kordowski, Krzysztof | ||
5. | Karwowski, Hubert | ||
6. | Fiodorow, Michał | ||
7. | Jurek, Jan | ||
8. | Piwowarczyk, Iga | ||
9. | Czajkowski, Jakub | ||
10. | Gryszko, Jędrzej | ||
11. | Ojdana, Piotr | ||
12. | Sawicki, Igor | ||
13. | Łajewski, Bartosz | ||
14. | Jurewicz, Dariusz | ||
15. | Kędzierski, Paweł | ||
16. | Banachowski, Antoni | ||
17. | Żywno, Paweł | ||
18. | Przestrzelski, Sebastian | ||
19. | Kondrat, Dawid | ||
20. | Niewęgłowski, Cezary | ||
21. | Gryc, Ryszard | ||
22. | Grygo, Kacper | ||
23. | Grabarczyk, Dawid | ||
24. | Malinowski, Marcel | ||
25. | Jagiełło, Aleksander | ||
26. | Grabowski, Igor | ||
27. | Sobolewski, Łukasz | ||
28. | Wilczewska, Julia | ||
29. | Wilczewski, Kacper | ||
30. | Topczyłko, Adrian |