Turniej Szachowy na kategorie
43 zawodników stanęło do rywalizacji o kategorie szachowe. Aż 17-tu szachistów uzyskało IV lub V kategorię.
Podsumowanie
Turniej odbył się w formie szachów klasycznych z podziałem na kategorie wiekowe (do lat 7, do lat 9, do lat 14)
Udział wzięły dzieci mieszkające w Ełku, uczące się w Ełku lub przynależące do ełckich klubów sportowych.
Ponieważ turniej odbył się w Kolej Na Klocki, dzieci między partiami mogły skorzystać z klocków i zrelaksować się w strefie chillout.
Najmłodszy zawodnik, to 4 letni Antoni Oszutowski, który zajął 2 miejsce w kategorii dzieci do lat 7.
Ze względu na liczbę miejsc w grupach wiekowych, najstarsza grupa 10-12 lat została połączona z grupą 12-14 lat.
GRUPA DO LAT 7 – tabela
1. | Karwowska, Iga | 1000 | 6.0 |
2. | Oszutowski, Antoni | 1000 | 5.0 |
3. | Milewski, Maksymilian | 1000 | 4.0 |
4. | Bagiński, Antoni | 1000 | 4.0 |
5. | Pełszyński, Michał | 1000 | 3.5 |
6. | Murzyn, Piotr | 1000 | 3.5 |
7. | Andrelczyk, Kacper | 1000 | 3.0 |
8. | Walendzik, Tomasz | 1000 | 3.0 |
9. | Gołebiewska, Dorota | 1000 | 3.0 |
10. | Dawidejt, Lech | 1000 | 2.5 |
11. | Karwowski, Michał | 1000 | 2.5 |
12. | Łańczkowski, Leon | 1000 | 2.5 |
13. | Bronkiewicz, Tymoteusz | 1000 | 2.0 |
14. | Kopiczko, Jan | 1000 | 2.0 |
15. | Bartoszuk, Mikołaj | 1000 | 1.5 |
GRUPA DO LAT 9 – tabela
1. | Kozłowski, Krzysztof | 1000 | 5.0 |
2. | Tolsdorf, Tymon | 1200 | 4.0 |
3. | Jabłoński, Antoni | 1000 | 4.0 |
4. | Tyszka, Tymoteusz | 1000 | 4.0 |
5. | Czepułkowski, Szymon | 1000 | 3.0 |
6. | Jackowska, Laura | 1000 | 2.5 |
7. | Janczewski, Franciszek | 1000 | 2.5 |
8. | Grądzki, Tymon | 1000 | 2.0 |
9. | Strzałko, Wojciech | 1000 | 1.5 |
10. | Lipiński, Jan | 1000 | 1.5 |
GRUPA DO LAT 14 – tabela
1. | Piwowarczyk, Konrad | 1400 | 5.0 |
2. | Zyzański, Michał | 1000 | 5.0 |
3. | Piwowarczyk, Iga | 1600 | 5.0 |
4. | Zakrzewski, Krzysztof | 1000 | 4.0 |
5. | Drewniak, Michał | 1400 | 4.0 |
6. | Kordowski, Krzysztof | 1000 | 4.0 |
7. | Fiodorow, Michał | 1200 | 4.0 |
8. | Krysiewicz, Igor | 1200 | 3.0 |
9. | Sawicki, Igor | 1000 | 3.0 |
10. | Grygo, Kacper | 1000 | 3.0 |
11. | Przestrzelski, Sebastian | 1000 | 3.0 |
12. | Herman, Marek | 1000 | 2.0 |
13. | Gryc, Ryszard | 1000 | 2.0 |
14. | Kondrat, Dawid | 1000 | 2.0 |
15. | Niewęgłowski, Cezary | 1000 | 2.0 |
16. | Sobolewski, Łukasz | 1000 | 2.0 |
17. | Łajewski, Bartosz | 1000 | 1.0 |
18. | Czajkowski, Jakub | 1000 | 0.0 |
1 2